تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes

مکالمه بین kooshai و iMakoran

12 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. - permalink
    شما یه کار دیگه کن، دوباره ایتونز رو نصب کن رستارت کن، بعد بزن چک فر آپدیت بعدش که زد فریمور 4.2 موجوده بزن دانلود نکنه، سپس شیفت رو نگه دار دکمه ی آپدیت رو بزن اینطوری هم میتونی بری قسمت انتخاب فریمور از کامپیوتر

%u
  2. - permalink
    خیلی گلی.. مرسی از راهنماییهات. فقط یه چیزی.. میترسم باز بشینم ۷۰۰ مگ ۴.۱ دانلود کنم و نتونم ریستور کنم... میترسم بازم وقتی shift رو میگیرم و ریستور میزنم هیچ اتفاقی نیوفته...
  3. - permalink
    خوب حالا که آنلاک فکتوری یه و صد در صد مطمئنی به 4.1 رستور کن
  4. - permalink
    دمت گرم.. نه انلاک فکتوریه
  5. - permalink
    ورژن آیتونزت درسته!
    اگه گوشیت آنلاک هست میتونی به 4.1 آپ کنی اما اگه مطمئن نیستی که آنلاک هست یا نه فعلا دست نگه دار تا تکلیف آنلاکر مشخص بشه!
    میدونی که راه برگشت نداری به ورژن قبلی!
    اگه برنامه آنلاک نباشه گوشیت خط نمیده (یعنی سیم کارت رو نمیشناسه) خودت که بلدی!
  6. - permalink
    صبح از همین سایت ایتونز دانلود کردم. مگه ۱۰.۰.۱ اخرین ور*ژنش نیست؟؟

واقعآ ریستور نکنم؟ چرا؟

۴.۱ هم ریستور نکنم؟
  7. - permalink
    اولا بهت پیشنهاد میدم فعلا رستور نکنی!
    ثانیا نگاه کن آیتونزت آپدیت باشه!
    سومیش همون اولیش فعلا رستور نکن
  8. - permalink
    اقا یه مشکل دارم.. من امروز یه ایفون ۴ گرفتم. ۴.۰.۲ . الان ورژن ۴.۲ رو دانلود کردم. اما هرچی shift+restore میزنم همش میره تو اپدیت.. و اون صفحه ای که باید فریمور دانلود شده را انتخاب کنم نمیاد.. سیستمم هم مک هست.. چی کار کنم؟؟
  9. - permalink
    قسمت تنظیمات گوشی، از ایمیل اکانت برو قسمت اد میل بعد آدر(other)
    بعد ایمیلت را وارد کن
  10. - permalink
    ممنونم. منظورم اینه مثلآ gmail و yahoo میشه وارد ایمیل شد و ایمیل چک کرد. حالا سوال من اینه با این ایمیل نمیشه؟؟ اگه میشه از چه ادرسی میشه واردش شد؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 12
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 10:01 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.