تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

3 پیغام بازدید کنندگان

1. با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز اسم من پویان هستش مدتیه دارم روی گیفت کارت appnana کار میکنم یه کد دادم نوشت باید 5 نفر کد شمارو وارد کنند تا بتونی یه کد دیگه بدی به همین خاطر بعد از کلی گشتن یه سایت پیدا کردم که بچه های خوبی مثل شما داره.فکر کردم شاید بتونیم به هم کمک کنیم و کدهای همدیگرو وارد کنیم میدونم شماها خیلی واردتر از من هستید و استاد بنده اید اینو از ته قلبم میگم و بهش اعتقاد دارم در هر صورت اگه زحمتی نیست کد من رو هم وارد کنید : p3290012 خیلی ممنون و سپاسگزارم
  2. سورسی که ازش icab رو نصب کردی میدی من تو سیدیا پیدا نکردم و این برنامه فقط برای ایپد هست یا ایفون هم میشه ؟
  3. - permalink مشاهده مکالمات
    به هر حال هر دستگاه دیجیتالی دارای مشکلات و خرابی هایی هست ولی آیفون از نظر کیفیت نسبت به موبایلهای دیگر در سطح خوبی قرار دارد. بخشی از شکایاتی که از آیفون درانجمن میبینید در نتیجه سخت گیری بیش از حد کاربران و بعضی هم از عدم نگهداری صحیح است . بخشی هم به خاطر مشکلاتی است که به هر حال به وجود میآید ولی در کل به هر حال ایراداتی هم وجود دارد.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 3 تا 3
درباره ashaebani2002

اطلاعات عمومی

درباره ashaebani2002
اپراتور:
MCI
دستگاه دوم:
iPad3-4G

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
187
میانگین پستها در طول روز
0.05
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
3
جدید ترین پیام
21-06-2014 01:47 AM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
608
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
27-06-2017 06:29 PM
معارفه ها
0
چیزی یافت نشد!
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای ashaebani2002
مشاهده تمام امتیازات کاربر ashaebani2002
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 07:22 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.